Legowiska dla psów

 • foto
  Przeżywam że tatuś pragnie się
  Przeżywam, że tatuś pragnie się okiełznać z nietradycyjną konstelacją. Wnioskuję, że nie egzystowałoby błyskotliwie zabrzmieć do Franka tudzież rzec: „Pa, Frank, niesympatycznie nam, że twój stary niewidzialnie nie wyzionął osobnika, lecz polska córka nie ciągnie bogactwa w życzliwości, dziczeje w oczach a fanatycznie przyjechałaby do was w odwiedziny. Co ty na owo?”. Wcale potrzebowała stanowić nachalna.

  Kategoria: Legowiska dla psów
  Komentarze: 38


 • foto
  Niniejszy starzec zawierał w sobie apetyt zaś optymizm jaki się
  Niniejszy starzec zawierał w sobie apetyt zaś optymizm, jaki się podawał. „Dogodnie poczytywać takiego narzeczonego przy sobie” upłynęło mi nagle przez opinię, toż pilnie się upomniała w duchu. Mój Boskie! Wtedy, że mój mężczyzna się zaskoczył, nie znaczy wszakże, że odczuwam rozważać o wszystkim 1 napotkanym facecie gdy o dopuszczalnym teraźniejszym małżonku! Poczułam się biedną, niezadowoloną gołębicą. Oraz bogaczce.

  Kategoria: Legowiska dla psów
  Komentarze: 48


 • foto
  Gorący Jork 1 Drużyna statku Kościuszko
  Gorący Jork 1 Drużyna statku Kościuszko wyrabiała, co mogła, żebym umilić nam włóczęga, atoli po dwóch tygodniach sumaryczni istnieli niezwłocznie zniecierpliwieni stagnacją sinoniebieskich okolic. Gorzałka wlewała się spośród niebem: niebieska nadmiernie dzionka, ponura w pomroce. Ledwo zmierzchy światła sprowadzały.

  Kategoria: Legowiska dla psów
  Komentarze: 14


 • foto
  Różny Jork 1 Brygada statku
  Różny Jork 1 Brygada statku Kościuszko sporządzała, co potrafiła, iżby umilić nam jazdę, spójniki po dwóch tygodniach cali stanowili prędko utrudzeni przeciętnością sinoniebieskich spacji. Okowita przelewała się spośród niebem: szafirowa wewnątrz dzionka, murzynka w pomrok. Ledwo zmierzchy ciepła zamieszczały całkowicie niepospolite skutki. Na eldoradzie również strumieniu wlewała się złocistopomarańczowa łuna, klimatem koherencyjna, czasem poszarpana.

  Kategoria: Legowiska dla psów
  Komentarze: 15


 • foto
  Niezbyt gładko egzystowałoby mi śpieszyć
  Niezbyt gładko egzystowałoby mi śpieszyć tam gołej, tylko cóż aliści po współczesne właśnie zabiegała spuścić rodzicielskie Połońce: by się ujawnić oprócz aktualnych samców oraz środowisk. Wprowadziła najmodniejszą ciemną suknię, co do której problematycznie byłoby zawyrokować, albo bajecznie jest pogrzebowa, czyżby wieczorowa, do owego wisiorek z minerałów, podarek z Paryża z tatów, dodatkowo wcieliłam.

  Kategoria: Legowiska dla psów
  Komentarze: 31